02191009292

تور آلمان

همه تور ها

درباره تور آلمان

آژانس هواپیمایی گردشگران سپهر تهران شما را به تور آلمان دعوت می‌کند! خرید بلیط تور آلمان در مدل ترکیبی و معمولی، در هر 4 فصل سال ممکن شده است و فرصتی برای لمس جاذبه‌های تور آلمان در آب‌وهوای گرم تابستان یا باران‌های دلچسب پاییز را خواهید داشت! البته که خلق تجربه‌ای لذت‌بخش از تور ترکیبی آلمان در فصل‌های مختلف سال، نیاز به ترانسفر فرودگاهی، مترجم دو زبانه، برنامه‌ ریزی دقیق و هتل باکیفیت دارد که گردشگران سپهر تهران کلیه این خدمات را به شما ارائه می‌دهد!

بررسی قیمت تور آلمان

قیمت تور مسافرتی خارجی نسبت به ترکیبی یا معمولی بودن تور متفاوت است. هم‌چنین تعداد شب‌های اقامت اثر مستقیم روی قیمت تور آلمان می‌گذارند، برای مثال تورهای 2 الی 4 شبه نسبت به تورهای 8 الی 10 شبه ارزان قیمت‌تر هستند. علاوه‌بر این، موارد دیگری از جمله نوع پرواز که شامل مستقیم یا غیرمستقیم می‌شود، روی قیمت تور آلمان ترکیبی یا معمولی تاثیرگذار است. 
اگر به دنبال تور ارزان قیمت آلمان هستید، چمدان‌های خود را برای فصل زمستان آماده کنید؛ زیرا در این فصل قیمت‌ها کاهش می‌یابد. اگر قیمت تور آلمان اولویت‌تان نیست، فصل طلایی آلمان که ماه اکتبر (آبان) است را از دست ندهید. برای دریافت اطلاعات بهتر از زمان سفر و ارتباط آن با قیمت تور، کارشناسان گردشگران سپهر تهران بهترین خدمات مشاوره را به شما ارائه خواهند داد. 

ارزان‌ترین تور آلمان در دستان شما!

ارزان‌ترین تور آلمان در فصل زمستان است؛ زیرا در این زمان ازدحام کمتری در شهر آلمان وجود دارد. غروب زودهنگام آفتاب در تور زمستان آلمان، شما را با شب‌های دل‌انگیز و قدم زدن در شاه‌راه‌های آلمان و برلین آشنا می‌کند.
البته که انتخاب تورهای کوتاه‌تر از جمله 2 تا 4 شب، روشی برای خرید بلیط تور ارزان قیمت آلمان است. در نتیجه با در نظر گرفتن قیمت و شرایط تور آلمان نسبت به فصل و تعداد شب‌ها، انتخابی به‌صرفه برای بازدید از آلمان،‌ شهر تاریخی خواهید داشت! مجموعه گردشگران بهترین خدمات مشاوره برای خرید تور متناسب با نیاز شما را ارائه می‌دهد و فرقی نمی‌کند قصد خرید تور کروز را داشته باشید یا تور ترکیبی آلمان! 

تنوع مقاصد گردشگری در تور ترکیبی آلمان، سوئیس و اتریش

تور ترکیبی آلمان با ویزای توریستی، دروازه‌ای به سمت زیبایی‌های طبیعی جهان است! با تهیه این تور، 4 شب در سوئیس، 3 شب در آلمان و 3 شب در اتریش اقامت خواهید داشت. گردشگران سپهر تهران برای این تور بهترین هتل‌ها را در نظر گرفته است تا تجربه‌‌ای بی‌بدیل از شهرهای اروپایی را لمس کنید. 
مشاهده مکان‌های تاریخی و فرهنگی در تور ترکیبی آلمان، سوئیس و اتریش، برای عاشقان فرهنگ و هنر یک رویای زیبا است که گردشگران سپهر تهران آن را دست‌یافتنی کرده است! 

مدت زمان تورهای آلمان در گردشگران سپهر تهران؛ از 4 تا 10 شب

برای سفر به آلمان چمدان‌های خود را برای 4 روز ببندید؛ زیرا کمترین مدت زمان سفر به این شهر 4 روز است. حال اگر قصد بازدید از سایر جاذبه‌های اروپایی را داشته باشید و انتخاب شما تور ترکیبی آلمان باشد،‌ باید لوازم خود را برای 10 روز جمع کنید. تنوع تورها به شما این امکان را می‌دهد تا قیمت تور آلمان را نسبت به بودجه و نیاز خود انتخاب کرده و بدون نگرانی نسبت به هزینه‌ها، در دل تاریخ آلمانی قدم بزنید. توجه داشته باشید هزینه تور آلمان 2024 نسبت به مدت زمان تور متفاوت خواهد بود. 
البته که امکان بازدید از شهر آلمان در سایر تورهای مسافرتی از جمله تور دور اروپا ۲۳ و 29 روزه، تور اروپای شرقی و تور سوئیس، آلمان، هلند و فرانسه نیز در نظر گرفته شده است. باتوجه‌به تنوع تورها، باید گفت گزینه‌های بسیاری روی میز وجود دارد و همه‌چیز به انتخاب شما بستگی خواهد داشت!

تور لحظه آخری آلمان؛ سفر رویایی اما غیر واقعی!

تور لحظه آخری آلمان در حقیقت یک رویای دست نیافتنی است؛‌ زیرا برای سفر به این کشور نیاز به ویزای شینگن دارید. کشور آلمان شرایط پذیرش و حمایت از پناهندگان را دارد، به‌همین‌خاطر دریافت ویزای این کشور کمی سخت خواهد بود! البته که با حضور تیم گردشگران سپهر تهران نیازی به نگرانی نیست و از دریافت ویزای توریستی به آلمان تا پایان تور آلمان، مشاورانی قوی در کنار شما خواهند بود.

خدمات تیم گردشگران سپهر تهران برای اخذ ویزای توریستی سرزمین هزار دریاچه

تیم متخصص گردشگران سپهر تهران با ارائه خدمات کامل اخذ ویزا برای سفر به کشور آلمان، این فرایند را برای شما بسیار آسان کرده است. با اقدام از طرف تیم گردشگران سپهر تهران،‌ ویزای شما طی 21 روز کاری صادر خواهد شد. در این راستا، تیم توانمند گردشگران خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • خدمات مشاوره: ارزیابی و در نظر گرفتن شرایط شما و ارائه بهترین روش برای دریافت ویزا
 • ارسال و تهیه مدارک: بررسی مدارک مورد نیاز و تکمیل آن‌‌ها برای دریافت ویزای توریستی
 • تعیین وقت سفارت: اخذ نوبت مخصوص برای ارائه اثر انگشت شما به سفارت آلمان
 • پیگیری مراحل: ایجاد فرایند شفاف دریافت ویزا با پیگیری قدم به قدم برای اخذ ویزا

البته که اگر نیاز به ارائه دعوت نامه معتبر باشد،‌ تیم متخصص گردشگران سپهر تهران برای خرید تور آلمان این خدمات را در اختیار شما می‌گذارد. تسریع و آسان‌سازی مراحل دریافت ویزا توسط گردشگران سپهر تهران، آرامش خاطر شما را تضمین می‌کند تا دل به جاذبه‌های آلمان بسپارید و تجربه‌های بی‌نظیری را خلق کنید!

آشنایی با شرایط دریافت ویزای توریستی آلمان

برای دریافت ویزای توریستی آلمان، در قدم اول باید مدارک مالی، گردش حساب طی مدت زمانی مشخص و مدارک شغلی معتبر را ارائه دهید. این مدارک هدف شما و توانایی مالی‌تان برای شرکت در تور ارزان قیمت آلمان یا معمولی را نشان می‌دهد. هم‌چنین باید هزینه ویزای شینگن را در نظر داشته باشید و مدارک زیر را ارائه کنید که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. 

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی آلمان

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی آلمان به شرح زیر است:

 • تمکن مالی حداقل سیصد میلیون تومانی برای هر نفر
 • گردش حساب 3 ماهه 
 • برخورداری از تاریخچه سفری
 • اصل پاسپورت با 6 ماه اعتبار
 • 6 قطعه عکس جدید 3*4
 • اصل شناسنامه و گواهی اشتغال به‌ کار همراه با ترجمه آن
 • اصل سوابق بیمه

هم‌چنین باید مدارکی ارائه شود که سفر برنامه ریزی شده و محلی برای اقامت مشخص شده است. باتوجه‌به این شرایط، به یک تیم حرفه‌ای و باتجربه نیاز دارید تا امور دریافت ویزا به آن‌ها محول شود تا شما فقط از سفر خود در تور آلمان فرانکفورت یا تور ترکیبی آلمان لذت ببرید. توجه داشته باشید ویزا مسافرتی آلمان توریستی نیز شرایط خاصی دارد که برای دریافت آن گردشگران سپهر تهران در خدمت شما خواهد بود. 

معرفی جاذبه‌های گردشگری آلمان

مکان های دیدنی آلمان با تاریخ غنی، فرهنگ متنوع و طبیعت بی‌نظیر خود جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد که میلیون‌ها گردشگر دیوانه‌وار منتظر مشاهده و لمس آن‌ها هستند! برخی از مهم‌ترین جاذبه های توریستی آلمان عبارتند از:

 • دروازه براندنبورگ (Brandenburger Tor) - برلین: این دروازه نمادین یکی از مهم‌ترین و شناخته‌شده‌ترین نقاط دیدنی برلین و کل آلمان است که نمادی از وحدت و صلح به شمار می‌رود.
 • قلعه نوی‌شوان‌شتاین (Schloss Neuschwanstein) - باواریا: قلعه‌‌ای افسانه‌ای و رمانتیک که به دست شاه لودویگ دوم ساخته شده است.
 • کلیسای جامع کلن (Kölner Dom) - کلن: کلیسای گوتیک باشکوه با برج‌های دوقلوی بلند، یکی از بزرگ‌ترین کلیساهای اروپا و یک اثر مهم معماری مذهبی است.
 • پارک ملی جنگل سیاه (Schwarzwald Nationalpark) - بادن-وورتمبرگ: مناظر زیبا، جنگل‌های انبوه، روستاهای دیدنی و مسیرهای پیاده‌روی برای دوچرخه‌سواری، پارک ملی جنگل سیاه را به مقصدی عالی برای عاشقان طبیعت تبدیل کرده است.
 • موزه جزیره (Museumsinsel) - برلین: این مجموعه از پنج موزه مهم تشکیل شده که در مرکز برلین قرار دارد و مجموعه‌های بی‌نظیری از هنر و تاریخ را به نمایش می‌گذارد.
 • قصر‌های ورسای و شلوس هیدلبرگ (Schloss Heidelberg) - هایدلبرگ: این قلعه تاریخی و چشم‌نواز در بالای رود نکار واقع شده و با تاریخ غنی و معماری زیبا، یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری آلمان است.
 • رود راین (Rhein) - دره راین: این رودخانه با مناظر زیبا، قلعه‌های تاریخی و باغ‌های انگور، یکی از زیباترین مسیرهای گردشگری آلمان است.
 • میدان مارین‌پلاتز (Marienplatz) - مونیخ: مارین‌پلاتز یا میدان مرکزی تاریخی در مونیخ با ساختمان‌های قدیمی، کلیساها و برج‌های ساعت معروف، یک مکان محبوب برای گردشگران تورهای آلمان است.

آلمان به‌عنوان کشوری غنی از فرهنگ و قلبی تپنده حاوی خاطرات جنگ‌های جهانی،‌ یکی از بهترین مقاصد برای تور گردشگری است. البته زمانی می‌توان از این جاذبه‌ها لذت برد که یک تیم حرفه‌ای کلیه لحظات تور را مدیریت کنند؛ دقیقا مانند خدماتی که گردشگران سپهر تهران ارائه می‌دهد!

خرید بلیط تور ایران به آلمان؛ از بهترین ایرلاین‌ها با گردشگران سپهر تهران

آخرین قطعه‌‌ای که یک تجربه خوب از تور آلمان 1403 را می‌سازد، انتخاب ایرلاین مناسب است! برای سفر به آلمان ایرلاین لوفت هانزا اولین مورد در لیست انتخابی مسافران کشور آلمان است. ایرلاین ترکیش و ایران ایر نیز از پیشنهادهای جذاب برای انتخاب بلیط تور آلمان هامبورگ هستند. 
این ایرلاین‌ها با ارائه پرواز‌های منظم و با کمترین تاخیر در بهترین زمان برای سفر به آلمان، بهترین تجربه را برای شروع و پایان سفر  شما می‌سازند. البته که آژانس گردشگران سپهر تهران با ارائه خدمات جامع شامل رزرو بلیط تور هواپیما آلمان، اخذ ویزا، رزرو هتل و ترانسفر فرودگاه، در ساخت این تجربه بی‌نظیر سهیم است و خاطراتی به‌یاد ماندنی از یک سفر منظم در بهترین فصل آلمان را برای شما می‌سازد! 

سوالات متداول

 • بهترین فصل برای سفر به آلمان چه زمانی است؟
  بهترین زمان برای سفر به آلمان فصل بهار (آوریل تا ژوئن) و پاییز (سپتامبر تا اکتبر) است. در این فصل‌ها، هوا معتدل و گردشگران کمتری در مقایسه با تابستان وجود دارند.
 • به چه مدارکی برای دریافت ویزای توریستی آلمان نیاز دارم؟
  مدارک مالی شامل تمکن مالی حداقل سیصد میلیون تومانی، گردش حساب 3 ماهه، اصل پاسپورت با 6 ماه اعتبار، 6 قطعه عکس جدید 3*4، اصل شناسنامه و گواهی اشتغال به‌کار همراه با ترجمه آن و اصل سوابق بیمه، مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی آلمان هستند. 
 • آیا تورهای ارزان قیمت برای آلمان وجود دارد؟
  بله، تورهای ارزان قیمت آلمان در فصل زمستان ارائه می‌شوند. هم‌چنین انتخاب تورهای کوتاه‌تر از جمله 2 تا 4 شب، هزینه‌ها را کاهش خواهد داد.
 • چه خدماتی در تورهای آلمان توسط گردشگران سپهر تهران ارائه می‌شود؟
  خدمات تیم متخصص و حرفه‌ای گردشگران سپهر تهران، شامل ترانسفر فرودگاهی، مترجم دو زبانه، برنامه‌ریزی دقیق، اقامت در هتل‌های باکیفیت، مشاوره برای انتخاب تور و اخذ ویزای توریستی می‌شود. به‌نوعی صفر تا صد سفر شما توسط این تیم مدیریت و برنامه ریزی خواهد شد!
 • مدت زمان تورهای آلمان چقدر است؟
  مدت زمان تورهای آلمان از 4 شب تا 10 شب متغیر است. تورهای ترکیبی که شامل بازدید از چند کشور اروپایی هستند نیز تا 10 روز یا بیشتر ادامه خواهد داشت. 
مشاوره رایگان